KONST / Litografier / Serigrafier 13826051
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:14:54
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani